NC Home
A.net/NC
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
HOT Turkey
November 23rd 2021 2505 Empire Dr, Winston-Salem, North Carolina, 27103, United States
Report
Block
6 Followers
Home
Photos
Blog
News
Attendees
Videos
Records
Info/Results
History for 2019 Nov 26th
Results
Video
News
2021
1
61
1
2019
1
65
1
2018
1
102
1
2017
1
46
1
2016
1
48
1
2015
1
44
1
2014
1
56
2
Media for 2019
Videos (
65
)
View
+
Photos (
0
)
View
+
Articles (
1
)
View
+
Blogs (
0
)
View
+
Results
2019 Results - HOT Turkey
Nov 27th 2019, 3:17am
Attending groups
RunnerSpace.com/HighSchool
JDL Fast Track
Invited groups
2019
Mighty Explorers Challenge 1
2019 Results - HOT Turkey
Published by
JDL Fast Track
Nov 27th 2019, 3:17am
Attached Documents
HOT Turkey PDF Results
Posted 11/27/2019 (106 downloads)
H.O.T. Turkey Meet - Nov 26, 2019
JDL Fast Track
« Filter Results by Team: »
Ashe County
Central Davidson Senior
Davie County
Green Level
Harding University
Lexington Senior
North Stokes
Northwest Guilford
Page
Parkland
Robert B Glenn
Watauga
West Davidson
West Stanly
West Stokes
Men:
55 Meter Dash
|
300 Meters
|
500 Meters
|
1000 Meters
|
1600 Meters
|
3200 Meters
|
55h
|
4x200
|
4x400
|
4x800
|
Shot
|
HJ
|
PV
|
LJ
|
TJ
Women:
55 Meter Dash
|
300 Meters
|
500 Meters
|
1000 Meters
|
1600 Meters
|
3200 Meters
|
55h
|
4x200
|
4x400
|
4x800
|
Shot
|
HJ
|
PV
|
LJ
|
TJ
Team Scores
Mens 55 Meter Dash Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Miles, Justin
11
Parkland
6.73
1
10
2
Barnett, Jaedon
12
Page
6.73
1
8
3
Faust, Malik
12
Harding Universi
6.81
1
6
4
Crosson, Jonathan
10
Northwest Guilfo
6.84
6
5
5
Hur, Jinsung
10
Green Level
6.84
6
3.5
5
Bowden, Christian
11
West Stanly
6.84
1
3.5
7
Payne, Yu'Neeke
11
Lexington Senior
6.86
1
2
8
Bowers, Samuel
12
Parkland
6.96
1
1
9
Wallace, Jeremiah
11
Lexington Senior
6.99
1
10
Dawes, Elijah
9
Northwest Guilfo
7.02
6
11
Faust, Kyree
10
Harding Universi
7.05
6
12
Johnson, DeWayne
11
Northwest Guilfo
7.18
3
13
Clay, Tracy
11
Robert B Glenn
7.20
3
14
Caldwell, Deterion
11
Harding Universi
7.21
4
15
Heath, Jackson
12
North Stokes
7.22
4
16
Short, Dylan
9
Ashe County
7.23
5
17
Westmoreland, Josh
9
Davie County
7.25
3
18
Liu, Ye
9
Green Level
7.27
3
19
Potter, Torin
12
Ashe County
7.29
5
20
Peterson, Taylor
9
Green Level
7.34
5
21
Muanza, Michee
11
Harding Universi
7.35
5
22
Smith, Ethan
11
Northwest Guilfo
7.37
5
23
Leon, Robby
11
Northwest Guilfo
7.47
3
24
Blalock, Brendan
10
Central Davidson
7.58
6
25
Trivette, Trent
10
Ashe County
7.59
4
26
Fleury, Asher
9
Green Level
7.59
5
27
Rakes, Cody
10
West Stokes
7.60
2
28
Lyons, Eli
10
Watauga
7.60
2
29
Hailey, Chance
12
Central Davidson
7.63
2
30
Worley, Andrew
10
Ashe County
7.68
3
31
Mayorquin, AaRon
10
Lexington Senior
7.70
2
32
Deringer, Blake
9
Davie County
7.74
4
33
Blalock, Bradley
10
Central Davidson
7.80
6
34
Knotts, Ben
10
Ashe County
7.83
5
35
McDaniel, Caleb
9
Davie County
7.91
2
36
Shackelford, Haliym
12
Parkland
7.92
1
37
Black, Zyon
9
Parkland
7.96
4
38
Robertson, Houston
11
West Stokes
7.98
2
39
Webster, Addison
11
Central Davidson
8.08
4
40
Vaspory, Jordan
12
Parkland
8.28
4
41
Glanousky, Tyler
12
West Davidson
8.58
2
42
Colwell, Joey
9
Central Davidson
8.97
5
Plymale, Mark
11
West Stokes
DNS
4
Fenner, Xavier
9
Robert B Glenn
DNS
3
Callihan, Douglas
9
West Stokes
DNS
6
Stewart, Baylor R.
11
Davie County
DNS
2
Mens 300 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Hardin, Josh
12
Ashe County
35.92
1
10
2
Thompson, Dekerius
12
Harding Universi
36.57
1
8
3
Miles, Justin
11
Parkland
37.28
1
6
4
Wallace, Jeremiah
11
Lexington Senior
37.93
1
5
5
Hur, Jinsung
10
Green Level
38.31
7
4
6
Bowden, Christian
11
West Stanly
38.91
2
3
7
Lingerfelt, Drew
12
West Davidson
39.09
2
2
8
Payne, Yu'Neeke
11
Lexington Senior
39.11
1
1
9
Heath, Jackson
12
North Stokes
39.54
4
10
Bowers, Samuel
12
Parkland
39.59
3
11
Bradshaw, Devin
12
Northwest Guilfo
39.73
5
12
Caldwell, Deterion
11
Harding Universi
39.77
2
13
Pennington, Ethan
11
Ashe County
40.18
9
14
Gentle, Tyler
11
West Davidson
40.61
7
15
Brown, Robert
11
Harding Universi
40.68
6
16
Moore, Josiah
9
Page
40.71
2
17
Jones, Ty
10
Northwest Guilfo
40.95
8
18
Adkins, Jacob
11
West Stokes
41.01
5
19
Braxton, Nehemiah
9
Page
41.10
2
20
Garmon, Logan
12
Central Davidson
41.15
7
21
Westmoreland, Josh
9
Davie County
41.16
10
22
Muanza, Michee
11
Harding Universi
41.28
8
23
Pagano, Cosie
11
Northwest Guilfo
41.31
9
24
Festa, Zander
11
North Stokes
41.41
4
25
Pasteris, Josiah
9
Green Level
41.65
9
26
Lewis, Ta'Vohn
-
West Davidson
41.69
8
27
Peterson, Taylor
9
Green Level
42.22
9
28
Rakes, Cody
10
West Stokes
42.24
3
29
Tuttle, Nick
12
Central Davidson
42.49
10
30
Lyons, Eli
10
Watauga
42.57
3
31
Valdez, Max
12
Central Davidson
42.58
10
32
Smith, Adam
10
Davie County
42.85
10
33
Tarlenton, Matthew
12
West Davidson
42.94
3
34
Hampton, Garrett
10
Watauga
42.94
4
35
Semonco, Blake
12
Central Davidson
43.11
9
36
Mayorquin, AaRon
10
Lexington Senior
43.35
3
37
Hansen, Daniel
12
West Stanly
43.42
7
38
Fleury, Asher
9
Green Level
43.45
7
39
Clay, Tracy
11
Robert B Glenn
43.64
6
40
Alexander, Carlton
9
Harding Universi
43.66
5
41
Osorio, Brian
9
West Stanly
44.25
8
42
Hailey, Chance
12
Central Davidson
44.66
5
43
Shackelford, Haliym
12
Parkland
45.16
4
44
Robertson, Houston
11
West Stokes
45.26
5
45
Knotts, Ben
10
Ashe County
45.39
8
46
Carpenter, Dylan
9
Ashe County
46.06
6
47
Vaspory, Jordan
12
Parkland
51.15
10
Silverstein, Max
9
Green Level
DNS
10
Louya, Cameron
12
West Davidson
DNS
5
Short, Dylan
9
Ashe County
DNS
9
Deringer, Blake
9
Davie County
DNS
6
Callihan, Douglas
9
West Stokes
DNS
6
McDaniel, Caleb
9
Davie County
DNS
8
Fenner, Xavier
9
Robert B Glenn
DNS
7
Stewart, Baylor R.
11
Davie County
DNS
4
Mens 500 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Redfern, Micheal
11
Harding Universi
1:13.99
1
10
2
Yacouba, Emmett
12
Page
1:14.50
1
8
3
Hamilton, Nicholas
10
Northwest Guilfo
1:14.54
2
6
4
Garmon, Logan
12
Central Davidson
1:14.99
4
5
5
Markus, Asa
11
Watauga
1:15.62
1
4
6
Jones, Josh
10
Harding Universi
1:15.71
4
3
7
Bittle, Jaiden
11
Harding Universi
1:16.06
3
2
8
Mitchum, Michael
11
Page
1:17.38
2
1
9
Cheruvu, Advaith
9
Green Level
1:17.66
3
10
DaCosta, Michael
12
Page
1:18.93
2
11
Davis, Kamari
9
Parkland
1:19.10
1
12
Thuong, Seth
9
Lexington Senior
1:19.14
1
13
Farmer, Noah
9
Ashe County
1:19.14
4
14
Sheridan, Taky
10
Parkland
1:19.61
2
15
Salwekar, Rohan
9
Green Level
1:19.81
5
16
Varadaraju, Rohith
9
Green Level
1:20.07
5
17
Harris, Amarie
11
Harding Universi
1:20.93
4
18
Worley, Andrew
10
Ashe County
1:21.58
5
19
DeGeorge, Austin
9
Central Davidson
1:22.05
3
20
Tamboli, Archit
9
Green Level
1:22.21
5
21
Jarrett, Jacob
10
Northwest Guilfo
1:22.35
2
22
Heath, Jackson
12
North Stokes
1:22.70
3
23
Ellis, Cooper
10
Northwest Guilfo
1:22.73
4
24
Pate, Neal
11
Ashe County
1:22.83
2
25
Blalock, Bradley
10
Central Davidson
1:23.24
3
26
Smith, Adam
10
Davie County
1:23.66
3
27
Frost, Quentin
10
Davie County
1:23.74
4
28
Potter, Greg
11
Northwest Guilfo
1:24.07
5
29
Reyes, Brian
10
Davie County
1:24.51
3
30
Carpenter, Dylan
9
Ashe County
1:25.25
3
31
Powers, Gabe
10
Ashe County
1:25.28
5
32
Henderson, Ian
11
Central Davidson
1:27.22
4
33
Morena, Sergio
9
Page
1:27.33
2
34
Spears, Blake
9
Central Davidson
1:28.28
5
35
Franco, Ian
9
Parkland
1:28.78
2
36
Bishop, Nathan
9
Watauga
1:31.22
3
37
Rupp, Oliver
9
Watauga
1:31.96
5
Knight, Stephen
9
Watauga
DNS
4
Dowell, Chandler
12
Parkland
DNS
1
Fenner, Xavier
9
Robert B Glenn
DNS
4
Lingerfelt, Drew
12
West Davidson
DNS
1
Barnett, Jaedon
12
Page
DNS
1
Mens 1000 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Adkins, Jacob
11
West Stokes
2:43.16
1
10
2
Cannon, Ethan
10
Watauga
2:55.31
1
8
3
Garmon, Zach
12
Central Davidson
3:00.06
1
6
4
Zelaya, Arturo
12
West Stanly
3:02.46
2
5
5
Absher, Brandon
12
Robert B Glenn
3:06.40
1
4
6
Hinkle, John
12
Central Davidson
3:08.33
2
3
7
Kirk, Collin
9
Central Davidson
3:09.07
2
2
8
DaCosta, Rodrigo
11
Northwest Guilfo
3:09.22
2
1
9
Jenkins, Earl
11
Harding Universi
3:10.31
2
10
Rushin, Micah
10
Watauga
3:11.51
1
11
Bryan, Aiden
11
Northwest Guilfo
3:12.90
2
12
Garcia Benavide, Jesus
9
Parkland
3:12.94
1
13
Smith, Dorian
11
Harding Universi
3:12.94
2
14
Avila, Randy
10
Robert B Glenn
3:12.97
2
15
Cary, Joseph
10
Ashe County
3:14.96
2
16
Dodd, River
11
West Stanly
3:17.02
2
17
Carmona-Salinas, Kevin
12
Page
3:19.15
1
18
Hall, Miles
9
Page
3:21.41
2
19
Jarrett, Jacob
10
Northwest Guilfo
3:24.88
1
20
Blevins, Trent
11
Ashe County
3:27.31
1
21
Swing, Thomas
10
Central Davidson
3:38.24
2
22
Potter, Greg
11
Northwest Guilfo
3:39.10
2
23
Garza, Luis
9
Page
3:39.64
1
24
Blalock, Brendan
10
Central Davidson
3:41.12
2
25
Ellis, Cooper
10
Northwest Guilfo
3:46.55
1
26
Toledo, Moses
9
Page
4:24.50
2
27
Saldana, Bryan
10
West Stanly
4:25.22
2
Hunt, Cameron
12
West Davidson
DNS
1
Frost, Quentin
10
Davie County
DNS
1
White, Matthew
10
West Stanly
DNS
2
Mens 1600 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Cannon, Avery
12
Watauga
4:25.75
1
10
2
Coatney, Caleb
12
Watauga
4:37.77
1
8
3
Turner, Ethan
12
Watauga
4:39.67
1
6
4
Sweeney, Gavin
10
Watauga
4:40.24
1
5
5
Holdstock, Ryan
10
Green Level
4:47.48
1
4
6
Semonco, Blake
12
Central Davidson
5:00.70
2
3
7
Garmon, Zach
12
Central Davidson
5:01.36
2
2
8
McWhorter, Liam
11
Northwest Guilfo
5:13.56
2
1
9
Cathey, Spencer
11
Watauga
5:15.22
1
10
Edwards, Ethan
11
Central Davidson
5:15.24
1
11
Brattain, Daniel
12
West Stanly
5:19.54
1
12
Roten, Josh
11
Ashe County
5:20.05
1
13
Festa, Zander
11
North Stokes
5:21.11
1
14
Howell, Conner
10
Ashe County
5:21.56
1
15
Absher, Brandon
12
Robert B Glenn
5:24.08
1
16
Tuttle, Nick
12
Central Davidson
5:28.43
2
17
Morton, Blayne
10
West Stanly
5:28.76
2
18
Quintana, Christian
9
Page
5:33.58
1
19
Henry, Seth
11
West Stanly
5:33.68
2
20
Baldwin, Dylan
9
Ashe County
5:34.63
1
21
Bryan, Aiden
11
Northwest Guilfo
5:35.44
2
22
Blevins, Trent
11
Ashe County
5:40.36
2
23
Carmona-Salinas, Kevin
12
Page
5:40.67
1
24
Avila, Randy
10
Robert B Glenn
5:42.69
2
25
Albortante, Ricardo
11
West Davidson
5:44.14
2
26
Goodwin, Josh
10
Northwest Guilfo
5:52.22
2
27
Misenheimer, Camden
10
West Stanly
5:54.20
1
28
Watkins, Xavier
10
Page
5:57.30
1
29
Gallimore, Gavin
10
Central Davidson
6:02.79
2
30
Marenco, Brandon
9
Ashe County
6:07.78
2
31
Castro, Justin
9
Harding Universi
6:24.64
2
32
Garza, Luis
9
Page
6:25.19
1
33
Walser, Bretten
9
West Davidson
6:47.87
2
34
Toledo, Moses
9
Page
7:02.02
2
Gonzalez, Aldo
9
Robert B Glenn
DNS
2
Mens 3200 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Freeman, Rien
11
Watauga
10:49.66
1
10
2
Schmid, Tyler
10
Northwest Guilfo
10:57.21
1
8
3
Holt, Hastings
11
Watauga
11:07.71
1
6
4
Morton, Blayne
10
West Stanly
11:38.74
1
5
5
DaCosta, Rodrigo
11
Northwest Guilfo
11:50.46
1
4
6
Roten, Josh
11
Ashe County
11:53.22
1
3
7
Howell, Conner
10
Ashe County
12:05.50
1
2
8
Garner, Noah
10
Northwest Guilfo
12:39.06
1
1
9
Lookabill, Thomas
11
Central Davidson
12:40.61
1
10
Baldwin, Dylan
9
Ashe County
12:42.77
1
11
Jarrett, Jacob
10
Northwest Guilfo
12:49.69
1
12
Farmer, Noah
9
Ashe County
13:17.54
1
13
Watkins, Xavier
10
Page
13:22.73
1
14
Baucum, Bryson
9
West Stanly
15:38.61
1
Brattain, Daniel
12
West Stanly
DNF
1
Gonzalez, Aldo
9
Robert B Glenn
DNS
1
Misenheimer, Camden
10
West Stanly
DNS
1
Marenco, Brandon
9
Ashe County
DNF
1
Mens 55m Hurdles Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Bowers, Samuel
12
Parkland
8.22
nwi
1
10
2
Louya, Cameron
12
West Davidson
8.91
nwi
1
8
3
Black, Ocir
9
Parkland
9.04
nwi
2
6
4
Bradshaw, Devin
12
Northwest Guilfo
9.27
nwi
2
5
5
Leon, Robby
11
Northwest Guilfo
9.31
nwi
2
4
6
Tarlenton, Matthew
12
West Davidson
9.36
nwi
1
3
7
Carminelli, Lucas
11
Northwest Guilfo
9.62
nwi
2
2
8
McDaniel, Caleb
9
Davie County
10.05
nwi
1
1
9
Deringer, Blake
9
Davie County
10.29
nwi
2
10
Smith, Adam
10
Davie County
10.33
nwi
1
11
Stirewalt, Adam
10
West Stanly
10.45
nwi
1
12
Worley, Andrew
10
Ashe County
11.03
nwi
2
Westmoreland, Josh
9
Davie County
DNS
nwi
1
Stewart, Baylor R.
11
Davie County
DNS
nwi
1
Mens 4x200 Relay Open
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Thompson, Faust,
Harris, Jones
Harding Universi
1:35.84
1
10
2
Braxton, Moore,
Pugh, Barnett
Page
1:40.18
1
8
3
Gentle, Lingerfe,
Lewis, Hunt
West Davidson
1:41.36
2
6
4
Hur, Silverst,
Liu, Peterson
Green Level
1:41.46
2
5
5
Payne, Wallace,
Mayorqui, Thuong
Lexington Senior
1:41.98
1
4
6
Penningt, Pate,
Short, Potter
Ashe County
1:42.14
2
3
7
Massenga, Crosson,
Jones, Dawes
Northwest Guilfo
1:44.08
1
2
8
Frost, Robinson,
McDaniel, Deringer
Davie County
1:47.45
1
1
9
Corrales, Henderso,
Nelson, Hailey
Central Davidson
1:50.18
2
Mens 4x400 Relay Open
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Jones, Thompson,
Harris, Redfern
Harding Universi
3:44.85
1
10
2
McWhorte, Hamilton,
Nefe, Dawes
Northwest Guilfo
3:47.66
1
8
3
Wallace, Payne,
Thuong, Mayorqui
Lexington Senior
3:54.24
1
6
4
Relay Team
Watauga
3:54.43
2
5
5
Garmon, Garmon,
Semonco, Valdez
Central Davidson
3:54.49
2
4
6
Salwekar, Varadara,
Tamboli, Cheruvu
Green Level
4:01.52
2
3
7
Yacouba, DaCosta,
Mitchum, Garza
Page
4:01.59
2
2
8
Davis, Garcia B,
Sheridan, Franco
Parkland
4:04.05
1
1
9
Penningt, Short,
Cary, Pate
Ashe County
4:07.53
1
10
Allen, Cuthrel,
Hill, Lyons
Davie County
4:14.06
2
Mens 4x800 Relay Open
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
McWhorte, Schmid,
Bryan, Hamilton
Northwest Guilfo
9:05.41
1
10
2
Bittle, Jenkins,
Smith, Redfern
Harding Universi
9:28.80
1
8
3
Zelaya, Dodd,
Brattain, White
West Stanly
9:29.14
1
6
4
Rector, Pate,
Roten, Farmer
Ashe County
9:30.30
1
5
5
Nelson, Tuttle,
Valdez, Edwards
Central Davidson
9:44.51
1
4
6
Eskridge, Hall,
Quintana, Smith
Page
9:57.01
1
3
7
Garcia B, Sheridan,
Davis, Franco
Parkland
10:01.87
1
2
8
Bishop, Rupp,
Rushin, Knight
Watauga
10:16.07
1
1
Mens Shot Put Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Gordy, Luke
12
Northwest Guilfo
44-07.00
(508.00m)
2
10
2
Miller, Carter
10
West Stanly
39-07.00
(508.00m)
2
8
3
Miller, Isaac
12
Ashe County
39-02.00
(508.00m)
2
6
4
Plymale, Mark
11
West Stokes
36-10.00
(508.00m)
1
5
5
Mlo, Y'Josue
10
Northwest Guilfo
35-09.00
(508.00m)
1
4
6
Black, Zyon
9
Parkland
35-02.00
(508.00m)
2
3
7
Morales Lopez, Oseas
10
North Stokes
35-01.00
(508.00m)
1
2
8
Warstler, Joshua
11
West Davidson
35-01.00
(508.00m)
1
1
9
Roistacher, Aidan
10
Green Level
34-08.00
(508.00m)
1
10
McCall, Matthew
12
West Stanly
33-10.00
(508.00m)
1
11
Ritzie, Jahnaul
9
Robert B Glenn
32-09.00
(508.00m)
1
11
Emswiler, Aiden
11
North Stokes
32-09.00
(508.00m)
2
13
Glanousky, Tyler
12
West Davidson
30-00.00
(508.00m)
2
14
Townsend, Gavin
9
Davie County
29-11.00
(508.00m)
1
15
Featherson, Kenneth
11
Harding Universi
29-10.00
(508.00m)
2
16
Williams, Tristian
9
Robert B Glenn
28-08.00
(508.00m)
1
17
Koontz, Hunter
10
Central Davidson
28-02.00
(508.00m)
1
17
Spears, Blake
9
Central Davidson
28-02.00
(508.00m)
1
19
Davis, Shelton
11
Parkland
27-10.00
(508.00m)
2
20
Knotts, Ben
10
Ashe County
25-04.00
(508.00m)
1
20
VanEaton, Anthony
12
Page
25-04.00
(508.00m)
2
22
Sink, Trent
12
West Davidson
24-10.00
(508.00m)
1
22
Pruitt, Ethan
9
Davie County
24-10.00
(508.00m)
1
24
Hemric, Reed
9
North Stokes
23-09.00
(508.00m)
2
25
Calhoun, Jacob
9
Ashe County
23-01.00
(508.00m)
2
26
Eilbacher, Harrison
10
Central Davidson
20-10.00
(508.00m)
2
Buczinski, Jacob
11
West Stanly
DNS
(--)
2
Mens High Jump Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Rector, Grady
12
Ashe County
5-10.00
(508.00m)
1
10
2
Pugh, Quran
9
Page
5-08.00
(508.00m)
1
8
3
Hansen, Daniel
12
West Stanly
5-06.00
(508.00m)
1
6
4
Nefe, Trevor
10
Northwest Guilfo
5-06.00
(508.00m)
1
5
5
Johnson, DeWayne
11
Northwest Guilfo
5-04.00
(508.00m)
1
4
6
Smith, Ethan
11
Northwest Guilfo
5-00.00
(508.00m)
1
3
Mens Pole Vault Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Coatney, Henry
10
Watauga
11-06.00
(508.00m)
1
10
2
Coon, Mason
10
Green Level
10-06.00
(508.00m)
1
8
3
Trivette, Trent
10
Ashe County
8-00.00
(508.00m)
1
6
Reyes, Brian
10
Davie County
DNS
(--)
1
Potter, Torin
12
Ashe County
NH
(--)
1
Mens Long Jump Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Bowers, Samuel
12
Parkland
17-06.50
(508.00m)
nwi
1
10
2
Hardin, Josh
12
Ashe County
17-05.25
(508.00m)
nwi
1
8
3
Black, Ocir
9
Parkland
17-05.00
(508.00m)
nwi
1
6
4
Hampton, Garrett
10
Watauga
16-09.25
(508.00m)
nwi
1
5
5
Crosson, Jonathan
10
Northwest Guilfo
16-08.75
(508.00m)
nwi
1
4
6
Nefe, Trevor
10
Northwest Guilfo
16-05.00
(508.00m)
nwi
1
3
7
Dylan, Maldonado
11
Northwest Guilfo
15-06.00
(508.00m)
nwi
1
2
Mens Triple Jump Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Black, Ocir
9
Parkland
37-05.00
(508.00m)
nwi
1
10
2
Rector, Grady
12
Ashe County
36-08.50
(508.00m)
nwi
1
8
3
Hardin, Josh
12
Ashe County
36-02.00
(508.00m)
nwi
1
6
4
Nefe, Trevor
10
Northwest Guilfo
35-01.00
(508.00m)
nwi
1
5
Crosson, Jonathan
10
Northwest Guilfo
DNS
(--)
nwi
1
Womens 55 Meter Dash Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Thompson Rowe, Alyssa
11
Lexington Senior
7.26
1
10
2
Gray-Williams, Ai'yana
9
Parkland
7.28
1
8
3
Etchinson, Ziyah
9
Parkland
7.33
1
6
4
Blair, Armani
11
Harding Universi
7.46
1
5
5
Austin, Zyonna
11
Harding Universi
7.51
1
4
6
Burnett, Queen
11
Harding Universi
7.66
1
3
7
Bivens, Onii
10
West Stanly
7.68
2
2
8
Brown, Ny'Lasia
11
Lexington Senior
7.80
2
1
9
Clay, Gabrielle
10
Robert B Glenn
7.81
2
10
Hilliard, Taylor
11
Davie County
7.84
2
10
Fairchild, Gracie
12
Ashe County
7.84
1
12
Bryant, Hayleigh
9
Northwest Guilfo
7.95
6
13
Green, Annika
10
Lexington Senior
8.03
3
14
Dille, Avery
10
Green Level
8.10
6
15
Ferguson, Nhyla
9
Robert B Glenn
8.16
2
16
Castellon-Ramon, Alond
12
Parkland
8.16
5
17
Lee, Erynne
12
Northwest Guilfo
8.19
2
18
Acevedo, Claudia
11
Ashe County
8.23
6
19
Kinnaman, Miranda
10
Watauga
8.29
3
20
Tuggle, Annadell
9
Northwest Guilfo
8.32
3
21
Alexander, Janiah
9
Robert B Glenn
8.33
3
22
King, Dymond
9
Northwest Guilfo
8.37
5
23
Rizo, Chelsea
10
Page
8.43
6
24
Harmon, Gabby
9
Ashe County
8.46
2
25
Towle, Jasmine
9
Watauga
8.50
4
26
Champ, Palmer
10
Green Level
8.51
4
27
Durr, Emma
9
Ashe County
8.59
5
28
Boyles, Alesia
11
West Stokes
8.70
3
29
Rey, Meghan
10
Green Level
8.79
5
30
Walker, Lucy
9
Watauga
8.82
4
31
Koonts, Synie
9
Central Davidson
8.84
4
32
McKay, Lily
10
Watauga
8.96
3
33
Ruiz, Karla
-
Watauga
9.08
6
34
Conrad, Kara
9
Central Davidson
9.25
4
35
Welch, Riana
9
Central Davidson
9.49
5
36
Clements, Mycah
9
West Davidson
9.51
5
37
Gutierrez, Kayllie
9
West Davidson
9.85
4
Kee, Danielle
9
Lexington Senior
FS
2
Rodriguez, Ruth
9
Davie County
DNS
5
Murphy, Kayli
9
Davie County
DNS
5
Watlington, Kaila
9
Parkland
DNS
3
Quinteros, Irene
9
Davie County
DNS
4
Perez, Jasmin
10
Davie County
DNS
3
Debow, Morgan
9
Northwest Guilfo
DNS
4
Womens 300 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Etchinson, Ziyah
9
Parkland
41.82
1
10
2
White, Naiobi
11
Harding Universi
43.22
1
8
3
Gray-Williams, Ai'yana
9
Parkland
44.03
1
6
4
Bivens, Onii
10
West Stanly
44.10
1
5
5
Brown, Ny'Lasia
11
Lexington Senior
44.70
1
4
6
Green, Annika
10
Lexington Senior
45.39
2
3
7
Fairchild, Gracie
12
Ashe County
46.12
2
2
8
Dille, Avery
10
Green Level
46.53
7
1
9
Clay, Gabrielle
10
Robert B Glenn
46.91
6
10
Rogers, Makayla
11
North Stokes
47.54
4
11
Acevedo, Claudia
11
Ashe County
47.55
5
12
Rizo, Chelsea
10
Page
47.72
9
13
Hilliard, Taylor
11
Davie County
48.15
8
14
Taylor, Lauryn
10
Green Level
48.67
10
15
Todd, Jada
9
Robert B Glenn
48.81
4
16
Perkins, Sydney
10
Page
49.03
3
17
Loyzelle, Taegan
12
West Davidson
49.13
2
18
Castellon-Ramon, Alond
12
Parkland
49.16
6
19
Alexander, Kimani
10
Parkland
49.36
2
20
Champ, Palmer
10
Green Level
50.08
6
21
Kessel, Anna
10
Northwest Guilfo
50.20
8
22
Towle, Jasmine
9
Watauga
50.21
10
23
Bowden, Christiana
11
West Stanly
50.26
5
24
Tritt, DeeAnna
10
Davie County
50.45
10
25
Lawrence, Aneesa
9
Page
51.05
8
26
Hurtado, Amaya
11
Lexington Senior
51.15
4
27
Kinnaman, Miranda
10
Watauga
51.50
3
28
Overby, Rachel
11
North Stokes
51.65
5
29
Russell, Josie
9
Ashe County
51.99
9
30
Wynn, Aashia
9
Robert B Glenn
52.14
5
31
Iott, Kayla
9
Northwest Guilfo
53.26
8
32
Walker, Lucy
9
Watauga
53.39
10
33
Bingman, Emma
9
North Stokes
53.58
4
34
Sirleaf, Assata
11
Harding Universi
53.67
9
35
Alexander, Janiah
9
Robert B Glenn
53.82
5
36
Miller, Megan
10
West Stokes
53.87
8
37
McKay, Lily
10
Watauga
53.90
4
38
Dunkley, Janiah
12
Harding Universi
53.94
7
39
Kilgore, Ava
11
Davie County
54.01
2
40
Stevens, Lydia
10
North Stokes
54.14
4
41
Kee, Danielle
9
Lexington Senior
54.49
3
42
Ruiz, Karla
-
Watauga
54.63
9
43
Koonts, Synie
9
Central Davidson
54.87
8
44
Boyles, Alesia
11
West Stokes
55.50
3
45
Conrad, Kara
9
Central Davidson
55.88
6
46
Osornio, Lizbet
9
Davie County
56.32
9
47
Edwards, Emily
11
North Stokes
58.66
7
48
Watlington, Kaila
9
Parkland
59.62
10
49
Brann, Lexi
10
Central Davidson
1:02.81
5
50
Davis, Myth
10
Central Davidson
1:03.08
6
51
Efird, Alyson
11
Ashe County
1:03.40
7
52
Cranford, Sabrina
10
Central Davidson
1:11.10
6
Perez, Jasmin
10
Davie County
DNS
9
Debow, Morgan
9
Northwest Guilfo
DNS
7
Stitt, Ny'quala
10
Harding Universi
DNS
10
Patterson, Emma
12
Davie County
DNS
3
Gotay, Loanny
9
Robert B Glenn
DNS
7
Womens 500 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Garrett, Akala
9
Harding Universi
1:17.61
1
10
2
Womack, Tanniya
12
Harding Universi
1:24.12
1
8
3
Brown, Emma
12
Watauga
1:26.24
2
6
4
Smith, Malaysia
11
Lexington Senior
1:29.29
1
5
5
Franco, Sierra
12
Parkland
1:31.64
1
4
6
Jenkins, Jewell
11
Page
1:35.52
1
3
7
Seenivasan, Rathi
9
Green Level
1:36.36
4
2
8
Diaz, Nicole
12
Harding Universi
1:36.37
2
1
9
Hull, McLaurin
10
Page
1:37.32
1
10
Keating, Ana
10
Northwest Guilfo
1:37.69
3
11
Evans, Jessica
9
Green Level
1:38.91
3
12
McClure, Abigail
9
Ashe County
1:39.08
3
13
Barello, Carly
10
Green Level
1:39.60
2
14
Whitley, Morgan
10
West Stanly
1:41.55
4
15
Steadman, Olivia
11
Northwest Guilfo
1:42.09
4
16
Lykke, Taylor
11
West Stanly
1:42.16
3
17
Bollman, Moriah
9
Watauga
1:43.04
2
18
Osornio, Lizbet
9
Davie County
1:43.77
3
19
Todd, Jasmine
9
Robert B Glenn
1:44.03
4
20
Ochoa-Caceres, Gabriel
9
Parkland
1:46.92
2
21
Bingman, Emma
9
North Stokes
1:47.23
2
22
Chmil, Annalise
9
Page
1:48.78
2
23
Igharas, Ariana
9
Page
1:49.29
2
24
Edmond, Makayla
11
Parkland
1:52.40
1
25
Veno, Maggie
9
Watauga
1:55.17
4
26
Gotay, Loanny
9
Robert B Glenn
2:03.55
3
27
Ribelin, Madyson
9
Central Davidson
2:10.85
4
Quinteros, Irene
9
Davie County
DNS
4
Hays, Madeline
9
Watauga
DNS
3
Rodriguez, Ruth
9
Davie County
DNS
4
Shaw, Alana
10
North Stokes
DNS
2
Tritt, DeeAnna
10
Davie County
DNS
4
Womens 1000 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Tsui, Sidney
11
Northwest Guilfo
3:24.84
2
10
2
Smith, Olivia
11
Northwest Guilfo
3:33.90
2
8
3
McAulay, Sullivan
9
Watauga
3:34.24
2
6
4
Schell, Zoe
12
Ashe County
3:36.32
1
5
5
Eller, Malorie
12
Ashe County
3:39.43
1
4
6
Hendzel, Savanah
9
West Stanly
3:43.95
2
3
7
Hann, Aniston
10
West Stanly
3:44.13
2
2
8
O'Connell, Emma
10
Lexington Senior
3:45.96
1
1
9
Phillips, Gracie
9
Central Davidson
3:50.50
2
10
Miller, Megan
10
West Stokes
4:01.34
2
11
Bowman, Breyonna
12
Harding Universi
4:08.17
2
12
Billings, Sherry
9
Ashe County
4:08.18
2
13
Whitley, McKenzie
10
West Stanly
4:13.89
1
14
Wahlberg, Alison
10
Page
4:23.77
1
Fulp, Molly
9
Page
DNS
2
Todd, Jasmine
9
Robert B Glenn
DNF
2
Jensen, Joni
10
Central Davidson
DNS
1
Hurtado, Amaya
11
Lexington Senior
DNS
2
Womens 1600 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Ritter, Sophia
12
Watauga
5:33.45
1
10
2
Hemric, Abigail
12
North Stokes
5:35.84
1
8
3
McAnulty, Olivia
11
Watauga
5:38.71
1
6
4
Miller, Lena
12
Watauga
5:48.72
1
5
5
Partyka, Sydney
11
Northwest Guilfo
5:52.51
1
4
6
Overby, Rachel
11
North Stokes
6:00.62
1
3
7
Broom, Laci
11
West Davidson
6:12.20
1
2
8
Morton, Makayln
9
West Stanly
6:22.68
2
1
9
McGarrigan, Ella
9
Page
6:26.82
1
10
Cox, Ashley
11
Northwest Guilfo
6:35.71
2
11
Bean, Nicole
12
Page
6:36.51
1
12
Morrison, Kaelynn
10
West Stanly
6:37.91
2
13
Stevens, Lydia
10
North Stokes
6:42.78
1
14
Phillips, Gracie
9
Central Davidson
6:49.29
2
15
Lomax, Sydney
9
West Davidson
6:50.35
2
16
Billings, Sherry
9
Ashe County
6:58.28
2
17
Jensen, Joni
10
Central Davidson
7:34.89
2
18
Bassett, Julia
12
Ashe County
8:05.14
2
19
Thomas, Heather
12
Ashe County
8:05.16
2
20
Welch, Riana
9
Central Davidson
8:40.23
2
Womens 3200 Meters Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Hemric, Abigail
12
North Stokes
11:43.59
1
10
2
Cronk, Mahaley
12
Ashe County
12:29.94
1
8
3
Partyka, Sydney
11
Northwest Guilfo
13:18.38
1
6
4
Hann, Aniston
10
West Stanly
14:17.26
1
5
5
Morrison, Kaelynn
10
West Stanly
14:34.42
1
4
6
Gleeson, Carlie
9
Northwest Guilfo
14:44.76
1
3
7
Cox, Ashley
11
Northwest Guilfo
14:47.59
1
2
Womens 55m Hurdles Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Garrett, Akala
9
Harding Universi
8.03
nwi
1
10
2
Thompson Rowe, Alyssa
11
Lexington Senior
8.03
nwi
1
8
3
Rogers, Makayla
11
North Stokes
9.95
nwi
1
6
4
Durr, Emma
9
Ashe County
10.39
nwi
2
5
5
Sirleaf, Assata
11
Harding Universi
10.40
nwi
3
4
6
Diaz, Nicole
12
Harding Universi
10.45
nwi
2
3
7
Howell, Melena
12
Ashe County
10.56
nwi
1
2
8
Debow, Morgan
9
Northwest Guilfo
10.57
nwi
2
1
9
King, Dymond
9
Northwest Guilfo
10.57
nwi
3
10
Loyzelle, Taegan
12
West Davidson
10.73
nwi
1
11
Campbell, Princess
12
Harding Universi
10.75
nwi
2
12
Taylor, Lauryn
10
Green Level
11.44
nwi
3
13
Bowden, Christiana
11
West Stanly
11.66
nwi
2
14
Kilgore, Ava
11
Davie County
12.01
nwi
1
15
Hewitt, Nora
10
West Davidson
12.04
nwi
2
16
Tucker, Nyanne
12
Ashe County
12.77
nwi
3
Osornio, Lizbet
9
Davie County
DNS
nwi
3
Perez, Jasmin
10
Davie County
DNS
nwi
2
Womens 4x200 Relay Open
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Burnett, Campbell,
White, Blair
Harding Universi
1:50.13
1
10
2
Martin, Harmon,
Blevins, Fairchil
Ashe County
1:59.02
2
8
3
Brown, Mitchem,
Watson, Keller
Watauga
1:59.87
1
6
4
Dille, Taylor,
Rey, Champ
Green Level
2:00.82
2
5
5
Alexande, Franco,
Edmond, Castello
Parkland
2:00.93
1
4
6
Patterso, Wisley,
Hilliard, Kilgore
Davie County
2:02.76
2
3
7
Carson, Tuggle,
Iott, Bryant
Northwest Guilfo
2:03.43
1
2
8
Clay, Todd,
Ferguson, Commodor
Robert B Glenn
2:04.01
2
1
9
Brann, Cranford,
Davis, Phillips
Central Davidson
2:32.92
2
Thompson, Calvin,
Brown, Smith
Lexington Senior
DNS
1
Womens 4x400 Relay Open
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Garrett, Womack,
Burnett, White
Harding Universi
4:10.86
1
10
2
Thompson, Calvin,
Brown, Smith
Lexington Senior
4:24.27
1
8
3
Franco, Edmond,
Etchinso, Gray-Wil
Parkland
4:32.95
1
6
4
Ashley, Eller,
Martin, Schell
Ashe County
4:46.49
1
5
5
Horine, Mitchem,
Rothrock, Watson
Watauga
4:58.91
1
4
6
Abrams, Hilliard,
Kilgore, Patterso
Davie County
5:26.13
1
3
Womens 4x800 Relay Open
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Tsui, Partyka,
Smith, Irwin
Northwest Guilfo
10:50.81
1
10
2
Cronk, Eller,
McClure, Schell
Ashe County
11:08.16
1
8
3
Shaw, Overby,
Stevens, Hemric
North Stokes
11:29.80
1
6
4
Bowman, Dunkley,
Stitt, Womack
Harding Universi
11:32.52
1
5
5
Hann, Hendzel,
Morrison, Whitley
West Stanly
11:47.64
1
4
6
Miller, Miller,
Sibaja, Veno
Watauga
12:17.92
1
3
7
Bean, McGarrig,
Pokela, Wahlberg
Page
12:45.06
1
2
Womens Shot Put Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Stanberry, Josie
12
North Stokes
31-07.00
(508.00m)
1
10
2
Long, Monica
9
Davie County
28-02.00
(508.00m)
1
8
3
Tuggle, Annadell
9
Northwest Guilfo
26-10.00
(508.00m)
1
6
4
Ashley, Jernee
11
Ashe County
26-04.00
(508.00m)
2
5
5
Stalling, Chantal
-
Northwest Guilfo
25-11.00
(508.00m)
1
4
6
Campos, Eden
10
West Stanly
24-09.00
(508.00m)
2
3
7
Bowlin, Macy
10
Ashe County
24-05.00
(508.00m)
2
2
8
Goodman, Chloe
11
Ashe County
23-09.00
(508.00m)
2
1
9
Willis, Jenna
11
West Davidson
22-00.00
(508.00m)
2
10
Henrickson, Kara
12
West Davidson
21-06.00
(508.00m)
1
11
Caldwell, Layla
9
Davie County
21-05.00
(508.00m)
2
12
Julian, Terran
11
Watauga
20-05.00
(508.00m)
1
13
Washington, Maniea
11
Harding Universi
20-00.00
(508.00m)
1
14
Hudson, Enasia
9
Page
18-09.00
(508.00m)
1
15
Bassett, Julia
12
Ashe County
18-03.00
(508.00m)
2
16
Edwards, Emily
11
North Stokes
18-02.00
(508.00m)
2
16
Swink, Katie
12
West Davidson
18-02.00
(508.00m)
1
18
Redmond, Akira
9
Davie County
17-06.00
(508.00m)
1
18
Gooding, Faith
11
West Davidson
17-06.00
(508.00m)
1
20
Frierson, Devan
9
Watauga
17-01.00
(508.00m)
2
21
Bango, Adena
9
Watauga
15-09.00
(508.00m)
2
Abrams, Madison
9
Davie County
DNS
(--)
2
Moreno, Emily
12
Davie County
DNS
(--)
2
Wright, Maliya
12
North Stokes
DNS
(--)
1
Womens High Jump Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Bryant, Hayleigh
9
Northwest Guilfo
4-06.00
(508.00m)
1
10
2
Loyzelle, Taegan
12
West Davidson
4-04.00
(508.00m)
1
8
3
Hewitt, Nora
10
West Davidson
4-02.00
(508.00m)
1
6
4
O'Connell, Emma
10
Lexington Senior
4-00.00
(508.00m)
1
5
Womens Pole Vault Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Nelsen, Ella
11
Watauga
9-06.00
(508.00m)
1
10
2
Goode, Sarah
10
Watauga
9-06.00
(508.00m)
1
8
3
Truitt, Chorley
9
Green Level
9-06.00
(508.00m)
1
6
4
Howell, Melena
12
Ashe County
8-00.00
(508.00m)
1
5
5
Patterson, Emma
12
Davie County
7-00.00
(508.00m)
1
4
Murphy, Kayli
9
Davie County
DNS
(--)
1
Womens Long Jump Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Etchinson, Ziyah
9
Parkland
17-00.00
(508.00m)
nwi
2
10
2
Brown, Emma
12
Watauga
16-02.00
(508.00m)
nwi
2
8
3
Gray-Williams, Ai'yana
9
Parkland
16-00.00
(508.00m)
nwi
2
6
4
Rogers, Makayla
11
North Stokes
15-10.00
(508.00m)
nwi
1
4.5
4
Blair, Armani
11
Harding Universi
15-10.00
(508.00m)
nwi
2
4.5
6
Campbell, Princess
12
Harding Universi
14-11.00
(508.00m)
nwi
1
3
7
Martin, Jezik
9
Ashe County
14-03.00
(508.00m)
nwi
2
2
8
Green, Annika
10
Lexington Senior
14-02.00
(508.00m)
nwi
2
1
9
Bivens, Onii
10
West Stanly
14-01.00
(508.00m)
nwi
1
10
Lee, Erynne
12
Northwest Guilfo
13-10.00
(508.00m)
nwi
2
11
Alexander, Kimani
10
Parkland
13-07.00
(508.00m)
nwi
2
11
Diaz, Nicole
12
Harding Universi
13-07.00
(508.00m)
nwi
1
13
Ashley, Jernee
11
Ashe County
13-03.00
(508.00m)
nwi
1
14
Kee, Madison
11
West Stanly
12-09.00
(508.00m)
nwi
2
15
Rothrock, Lydia
10
Watauga
12-07.00
(508.00m)
nwi
1
16
Pryor, Bethany
10
Watauga
12-04.00
(508.00m)
nwi
1
17
Keller, Abby
10
Watauga
11-09.50
(508.00m)
nwi
1
18
Kessel, Anna
10
Northwest Guilfo
11-09.00
(508.00m)
nwi
1
Kilgore, Ava
11
Davie County
DNS
(--)
nwi
2
Austin, Zyonna
11
Harding Universi
DNS
(--)
nwi
1
Womens Triple Jump Open
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Horine, Grace
11
Watauga
31-08.00
(508.00m)
nwi
1
10
2
Lee, Erynne
12
Northwest Guilfo
31-02.00
(508.00m)
nwi
1
8
3
Martin, Jezik
9
Ashe County
30-11.00
(508.00m)
nwi
1
6
4
Alexander, Kimani
10
Parkland
29-08.00
(508.00m)
nwi
1
5
Kee, Madison
11
West Stanly
DNS
(--)
nwi
1
Ashley, Jernee
11
Ashe County
DNS
(--)
nwi
1
Notations:
c = converted Hand Timing
w = Wind Assisted (>2.0 meters per second)
^ = Altitude
Team Scores
Open - Men
1
Northwest Guilford
(97)
2
Watauga
(78)
3
Ashe County
(67)
4
Parkland
(65)
5
Harding University
(57)
6
Page
(38)
7
West Stanly
(36.5)
8
Central Davidson Senior
(29)
9
Green Level
(27.5)
10
West Davidson
(20)
11
Lexington Senior
(18)
12
West Stokes
(15)
13
Robert B Glenn
(4)
14
Davie County
(2)
14
North Stokes
(2)
Open - Women
1
Harding University
(88.5)
2
Watauga
(82)
3
Northwest Guilford
(74)
4
Ashe County
(68)
5
Parkland
(65)
6
North Stokes
(47.5)
7
Lexington Senior
(46)
8
West Stanly
(29)
9
Davie County
(18)
10
West Davidson
(16)
11
Green Level
(14)
12
Page
(5)
13
Robert B Glenn
(1)
Like
·
Comment
·
Share
·
E-mail
·
5588 views
Post to:
Post as:
Post
0 shares:
HOT Turkey
,
JDL Fast Track
,
JDL Admin
view all
0
likes:
0
comment(s)
History for HOT Turkey
Year
Results
Videos
News
Photos
Blogs
2021
1
61
1
2019
1
65
1
2018
1
102
1
2017
1
46
1
2016
1
48
1
2015
1
44
1
2014
1
56
2
Show 4 more
Hashtags
None
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!